Medarbetare och styrelse

Anställda medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till anställda. Hör gärna av dig, vi finns här för dig!

Annie nikrin ungdomsledare

Annie Nikrin

Ungdomsledare

annie.nikrin@ansgars.se

Bengt Sandqvist
Körledare Ingela Johnsdotter Omnell

Ingela Johnsdotter Omnell

Körledare, Musiker

070-326 2664

plinglan@omnell.se

Pastor Johan winbo

Johan Winbo

Pastor och tf församlingsföreståndare

021-14 07 04

johan.winbo@ansgars.se

Diakon Marie Lindholm
Koordinator/kommunikatör Pernilla Näsfors Östmar

Pernilla Näsfors Östmar

Koordinator och kommunikatör

021-14 07 01

pernilla@ansgars.se

Kommunikatör/koordinator Tim Palmqvist

Tim Palmqvist

Kommunikatör & koordinator

021-140701

tim.palmqvist@ansgars.se

Yodit Temesghen

Yodit Temeshgen

Ledare Äventyret

yodit46@hotmail.com

Ansgarsförsamlingens styrelse

Är du nyfiken på styrelsemedlemmarnas engagemang och hjärtefrågor? Klicka på ”Mer om..” under kontaktuppgifterna.

Anne-Sofie Petersén

Sekreterare

070-6570058

aspe@hdc.se

Helena Wilroth

Styrelseledamot

070-3998542

helena.wilroth@outlook.com

karin Wolff

Karin Wolff

Styrelseledamot

070-7274715

karinwolff2@gmail.com

Kenneth Holmstedt Ordförande

Kenneth Holmstedt

Ordförande

070-8960030

ordforande@ansgars.se

Olle Lundqvist

Olle Lundqvist

Styrelseledamot

073-8326955

olle.i.lundqvist@gmail.com

Olof Wallden

Olof Walldén

Styrelseledamot

073-6471088

olofwallden@gmail.com

Ulf Schöier

Styrelseledamot

073-207 18 19

Ulf.schoier@gmail.com